| Brand Name: | PRIMERA |
| Model Number: | JKB47813H/JKB47815H/JKB47817H/JKB47818H/JKB471003H/JKB471006H/JKB477768H |
| MOQ: | 200M2 |
| Packaging Details: | Standard Export Pallet and Carton Packing |
| Payment Terms: | L/C, T/T, Western Union |
| Description | |
| Item NO. |
JKB47813H/JKB47815H/JKB47817H/JKB47818H JKB471003H/JKB471006H/JKB47768H |
| Size | 470x1200mm(can cut into step 300x1200mm and riser 170x1200mm) |
| Leave Space | 35mm |
| Material | Ceramic |
| W.A | 1~3% |
| Grade | AAA |
| MOQ | 200m2 |
| Function |
Acid-Resistance, Antibacterial, Firebrick, Heat Insulation, Wear-Resistance, Non-Slip |
![]()
![]()
![]()
| Brand Name: | PRIMERA |
| Model Number: | JKB47813H/JKB47815H/JKB47817H/JKB47818H/JKB471003H/JKB471006H/JKB477768H |
| MOQ: | 200M2 |
| Packaging Details: | Standard Export Pallet and Carton Packing |
| Payment Terms: | L/C, T/T, Western Union |
| Description | |
| Item NO. |
JKB47813H/JKB47815H/JKB47817H/JKB47818H JKB471003H/JKB471006H/JKB47768H |
| Size | 470x1200mm(can cut into step 300x1200mm and riser 170x1200mm) |
| Leave Space | 35mm |
| Material | Ceramic |
| W.A | 1~3% |
| Grade | AAA |
| MOQ | 200m2 |
| Function |
Acid-Resistance, Antibacterial, Firebrick, Heat Insulation, Wear-Resistance, Non-Slip |
![]()
![]()
![]()