| Brand Name: | PRIMERA |
| Model Number: | Subway glass series |
| MOQ: | 100M2 |
| Packaging Details: | Standard Export Pallet and Carton Packing |
| Payment Terms: | L/C, T/T, Western Union |
| Model number | MG-007 |
| Shape | square, rectangular |
| Material | Glass |
| Color family | Black, white, brown, steel etc. |
| Finishing | Polished and cold spray |
| Sheet size | 300X300mm |
| Thickness | 8/6mm |
| Weight/sheet | 1.36kgs |
| Packing | 11 sheets / export carton; 72 cartons / wooden pallet |
| MOQ | 72 square meters / 792 sheets |
| Export port | Foshan, China |
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
| Brand Name: | PRIMERA |
| Model Number: | Subway glass series |
| MOQ: | 100M2 |
| Packaging Details: | Standard Export Pallet and Carton Packing |
| Payment Terms: | L/C, T/T, Western Union |
| Model number | MG-007 |
| Shape | square, rectangular |
| Material | Glass |
| Color family | Black, white, brown, steel etc. |
| Finishing | Polished and cold spray |
| Sheet size | 300X300mm |
| Thickness | 8/6mm |
| Weight/sheet | 1.36kgs |
| Packing | 11 sheets / export carton; 72 cartons / wooden pallet |
| MOQ | 72 square meters / 792 sheets |
| Export port | Foshan, China |
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()