| Brand Name: | PRIMERA |
| Model Number: | MG612001 |
| MOQ: | 500M2 |
| Packaging Details: | Standard Export Pallet and Carton Packing |
| Payment Terms: | L/C, T/T, Western Union |
Home Design Interior Background 600x1200mm Decorative
Tile
| Name | Home Design Interior Background 600x1200mm Decorative Tile |
| ITEM NO. | MG612001 |
| Type | Ceramic tile |
| Size | 600x1200mm |
| Absorption | 0.05% |
| Thickness | 9.8-10 mm |
| Uage | Used for Interior Floor |
| Certificate | CE&ISO9001 |
| MOQ | 500 SQM |
| Payment terms | L/C, T/T, D/A, D/P, Western Union, MoneyGram,e-Checking etc |
| Delivery time | 7-30days |
| Remark | For more information of our products please kindly vist ourwebsite or contact us by e-mail |
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
| Brand Name: | PRIMERA |
| Model Number: | MG612001 |
| MOQ: | 500M2 |
| Packaging Details: | Standard Export Pallet and Carton Packing |
| Payment Terms: | L/C, T/T, Western Union |
Home Design Interior Background 600x1200mm Decorative
Tile
| Name | Home Design Interior Background 600x1200mm Decorative Tile |
| ITEM NO. | MG612001 |
| Type | Ceramic tile |
| Size | 600x1200mm |
| Absorption | 0.05% |
| Thickness | 9.8-10 mm |
| Uage | Used for Interior Floor |
| Certificate | CE&ISO9001 |
| MOQ | 500 SQM |
| Payment terms | L/C, T/T, D/A, D/P, Western Union, MoneyGram,e-Checking etc |
| Delivery time | 7-30days |
| Remark | For more information of our products please kindly vist ourwebsite or contact us by e-mail |
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()