| Brand Name: | PRIMERA |
| Model Number: | MG-G6212 |
| MOQ: | 500M2 jt50 |
| Packaging Details: | Standard Export Pallet and Carton Packing |
| Payment Terms: | L/C, T/T, Western Union |
|
Product Description: |
| Model | Golden finished glazed porcelain tiles |
| Product application | Interior floor and wall decoration |
| Warranty service | 10years |
| Type | Porcelain tile |
| Size | 600x600mm; 600x1200mm; 750x1500m |
| Packing size | 602x602mm |
| Packing weight | 32kg/ctn |
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
|
FAQ: |
![]()
|
Quality Checking Pictures: |
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
| Brand Name: | PRIMERA |
| Model Number: | MG-G6212 |
| MOQ: | 500M2 jt50 |
| Packaging Details: | Standard Export Pallet and Carton Packing |
| Payment Terms: | L/C, T/T, Western Union |
|
Product Description: |
| Model | Golden finished glazed porcelain tiles |
| Product application | Interior floor and wall decoration |
| Warranty service | 10years |
| Type | Porcelain tile |
| Size | 600x600mm; 600x1200mm; 750x1500m |
| Packing size | 602x602mm |
| Packing weight | 32kg/ctn |
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
|
FAQ: |
![]()
|
Quality Checking Pictures: |
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()